Яку топку вибрати ?

Яку топку вибрати
Якими керуватися міркуваннями, вибираючи топку для каміна.
Від правильного вибору топки для Вашого каміна безпосередньо залежить його працездатність і скільки приємних хвилин він доставить своєму майбутньому господарю. Є кілька типових помилок, які здійснюють покупці при виборі топки.
Перша помилка, я б навіть сказав, не помилка, а деяку оману. Звучить воно так: Я хочу тільки відкриту топку, хочу насолоджуватися живим вогнем, відчувати аромат дерева, слухати потріскування вуглинок і т.д.
Відкритий камін хай і несе відчуття  романтики, але будьте готові вкусити і всі її недоліки.
За великим рахунком, якщо це усвідомлений вибір, в цьому немає нічого поганого. Але я хочу застерегти від поспішних рішень. Прогрес не стоїть на місте і те, що 300 років тому було здорово сьогодні вже не настільки відповідає сучасним вимогам. Давайте розглянемо все по порядку. Для чого і як може використовуватися відкрита камінна топка і з якими особливостями її конструкції доведеться мириться її власнику.
У відкритій топці присутня деяка романтика, відкритий вид вогню збуджує емоції і т.д. На відкритій топці можна часом готувати їжу, якщо Ви готові миритися з неминучими запахами. Але якщо відволіктися від романтики і кулінарної теми, далі починаються одні мінуси. По-перше, відкрита топка володіє надзвичайно низьким коефіцієнтом корисної дії. У найбільш передових топках він може доходити до 20%. Тобто укладений в спалюваному дереві потенційна енергія витрачається на що завгодно крім опалення будинку. У такій топці внаслідок необмеженої подачі повітря дрова горять не просто швидко, а надзвичайно швидко і як ми вже розібралися неефективно. Процес горіння складно регулювати, так як обмежити подачу повітря неможливо. У такому каміні утворюється багато сажі, золи і залишаються недогорілі вугілля. Відповідно доведеться частіше чистити димохід і саму топочну камеру. Часом трапляються такі неприємні речі як вилетів вугіллячко і це теж потрібно обов'язково передбачити. Так само при тривалому горінні каміна, вигорає так багато кисню, що обов'язково треба відкривати вікна і провітрювати приміщення або встановити примусову вентиляцію. У Відкритої топці активніше відбувається утворення конденсату, який треба враховувати або стежити за металевими частинами димоходу і самої топки так як вони будуть іржавіти. Однак якщо для Вас ці мінусів не переважують плюси, описані на початку, сміливо встановлюйте відкриту топку, але не нехтуйте тими рекомендаціями та порадами, яких я Вам дав.
Друга поширена помилка зазвичай звучить так: Топка повинна бути обов'язково відлита з чавуну, так як чавун найбільш підходить для виготовлення топок і печей, вже багато сотень років вогонь горить в чавуні і це правильно і т.д. І знову я скажу: Якщо це Ваш вибір - ви абсолютно праві.
Старовинна чавунна топка, служить 100 років і ще стільки ж прослужить.
Дійсно вже кілька століть виготовляються топки і печі з чавуну і багато з них працюють дотепер. Але не треба забувати, що технології розвиваються, і просто раніше не було стількох матеріалів і технологій обробки які появилися зараз. Зазвичай стоїть вибір між чавунної або сталевої топкою. І якщо ви розглядаєте варіант простої чавунної топки або сталевий топки без футеровки, тобто з шару пластин - вибір очевидний: тільки чавунна топка зможе прослужити достатньо довго і давати прийнятні показники. Однак просто сталевих топок практично не залишилося. Зазвичай навіть бюджетні варіанти футеровані тим же чавуном, а більш передові моделі вермикулітом, шамотом, керамікою або іншими більш екзотичними матеріалами. То якій топці віддати перевагу чавунну або сталеву?
Є кілька плюсів і мінусів у чавунних і сталевих топок, зараз я розповім усе по-порядку.
Плюси чавунних топок:
Порівняльна дешевизна в порівнянні зі сталевими топками. То- є, як правило, топки порівнянного розміру і рівня оснащення, відлиті з чавуну дешевше своїх сталевих побратимів. Пояснюється це дуже просто - відливати чавун дешевше, ніж будувати лінію для складання сталевих топок. Наприклад, лінія, по виробництву чавунних деталей іменована ДІСАМАТІК коштує в Європі приблизно 1.000.000 євро, в той час як хороший промисловий зварювальний робот коштує від 2.000.000 до 6.000.000 євро і він буде робити далеко не всі операції з виробництва знадобиться кілька роботів . Однак Якщо дуже проста чавунна топка коштує досить дорого, це добре видно на прикладі знаменитих французьких марок GODIN, BRISACH і CHEMINEES PHILIPPE, то тут історія приблизно схожа з всесвітньо відомими французькими винами, хтось завжди готовий платити за ім'я і цінувати відтінки аромату і т. д.
Чавунна топка Brisach Франція, найпростіша конструкція, але коштує як дві. Відповідь проста - за відоме ім'я платиш двічі.
На мій погляд, це все маркетинг, але як говоритися про смаки не сперечаються. Якщо Вам важливі нюанси чавунного лиття і тонкощі дизайну і Ви знавець і поціновувач чавунних топок, я Вас можу зрозуміти. Але розглядаючи картину загалом - чавунні топки простіше і дешевше сталевих топок аналогічного рівня оснащення з футеровкою.
Плюси сталевих топок:
У сталевих топок більше різноманітність форм і розмірів. Пояснюється це особливістю технологічного процесу виробництва. Тобто, якщо Вам треба знайти топку особливої форми, то, швидше за все, Ви зможете її знайти серед сталевих топок.
Сталеві топки зазвичай оснащені за останнім словом техніки і мають велику різноманітність форм. Приклад каміна зі сталевою топкою напівкруглої форми і підйомом скла вгору.
2) Так само чавунні топки маю обмеження щодо максимального розміру, Вам, швидше за все не вдасться знайти чавунну топку розміром більше метра по ширині, а сталевих топок буде безліч. Таким чином, якщо Вам потрібна топка в особливій конструкції, наприклад, з нахилом або вигнута або топка великого розміру Вам є сенс відразу звернути увагу на сталеві камінні топки Spartherm.
Як правило, виробники чавунних топок рідше оновлюють свій модельний ряд і не часто вносять доопрацювання і зміни в конструкцію своїх апаратів. Пов'язано це з технологією виробництва чавунних топок. У сталевих ж топках навпаки частіше з'являються доопрацювання та удосконалення. Таким чином, купуючи сучасну сталеву топку з хорошою футеровкою, ви йдете в ногу з часом. У такій топці може виявитися більше нововведень, ніж у чавунній. Але звичайно тут треба порівнювати конкретні моделі топок, що б не помилитися.

Хочу також розглянути питання топки викладеної з цегли і оснащеної захисним екраном. На мій погляд це абсолютно неправильний шлях, приречений на значні витрати і не забезпечує належного результату. Поясню, що я маю на увазі. Якщо відразу будувати цегляну топку, навіть з якихось ідейних міркувань, хоча на мій погляд краще купити фірмову готову топку.
Знайти хорошого пічника зараз велика проблема не довіряйте першому зустрічному, адже від цього залежить безпека Вас і Ваших близьких.
Вам, по-перше, доведеться знайти хорошого пічника, що зараз зовсім не просто, по-друге оплатити його роботу, і якщо він тільки не друг сім'ї або родич, це обійдеться вже дорожче фабричного продукту. Після побудови топки Вам доведеться замовити дверцята з термоскло. Саме замовити, оскільки, швидше за все Вам не вдасться знайти готову, підходить за розмірами.
Камін відкритий і з накладним екраном. Знайти відповідний за розміри - велика удача.
Коштувати вона буде так само не дешево, в усякому разі приблизно за ціною нормальної готової топки уже напевно. Отже підведемо підсумок:
Ми має як мінімум вдвічі більші витрати, в порівнянні з готовий фірмовим виробом і швидше за все неважливу роботу виробу. Чому неважливу? Просто будь фабрична топка - результат численних тестів і випробувань, вироблена із застосуванням перевірених технологій, а зроблена з цегли - це продукт особистого уміння майстра, який не володіє ніяким вимірювальним обладнанням і не проводив ніяких лабораторних випробувань своїх виробів. Зазвичай вважається, що якщо топка зроблена подібним чином не димить - то це вже добре. Тобто ККД каміна, повнота згоряння, потужність топки взагалі не беруться до уваги.
Підводячи підсумок, якщо Ви обмежені в бюджеті, зверніть увагу на недорогі чавунні топки. Їх великий вибір, ціни починаються приблизно з 300 євро, а з підйомним механізмом дверцята від 700 євро. Якщо Ви надаєте перевагу більш серйозним продуктам, подивіться в сторону сталевих топок хороших виробників, ціни на них часом не дорожче чавунних, а видів, форм і варіантів безліч.Памятайте, камін ставиться на довгі роки, а топка це серце каміна. Через кілька років, наприклад під час чергового ремонту зовнішній вигляд каміна можна освіжити, додати нових елементів або повністю змінити, а камінна топка, швидше за все, залишиться колишньою.
Миру і Тепла Вашому будинку.

Особенности монтажа дымоходов из нержавеющей стали.

Секреты ароматов горящего камина