news

Чавунні камінні топки

post_border
19.01.2016

    Відкритий камін - це оригінальний елемент декору і джерело всього лише додаткового опалення будинку. Але якщо говорити про опалення більш серйозно, то відкрита камінна топка тут зовсім не годиться. Тому потрібно подумати про те, щоб встановити чавунну топку, яка надійна, красива і має чимало переваг перед відкритою топкою.
    Перш ніж відправлятися за покупкою, потрібно визначитися з таким важливим показником, який вид камінної топки вам імпонує, адже бувають вони різні.

    Відкритий камін - це оригінальний елемент декору і джерело всього лише додаткового опалення будинку. Але якщо говорити про опалення більш серйозно, то відкрита камінна топка тут зовсім не годиться. Тому потрібно подумати про те, щоб встановити чавунну топку, яка надійна, красива і має чимало переваг перед відкритою топкою.
    Перш ніж відправлятися за покупкою, потрібно визначитися з таким важливим показником, який вид камінної топки вам імпонує, адже бувають вони різні:
    1. Панорамні.
    2. Двосторонні.
    3. Прямі.
    4. Острівні.
    Але найважливіше - це переконатися в тому, що в приміщенні можна легко підключити обране обладнання, і тут часом без фахівця просто не обійтися.
    За своїм типом камінні топки діляться на вбудовані, які встановлюють уже в заздалегідь змонтований камін, і повністю готовий виріб, який залишається тільки підключити до системи, яка буде вловлювати дим.
    І, звичайно, не потрібно забувати про продуктивність камінної топки, що дуже важливо і залежить від того, з якою метою в будинку існує камін. Так, наприклад, існують топки для каміна, які призначені тільки для декоративних цілей, при цьому у нього неймовірно низька продуктивність, зате вони можуть похвалитися вишуканим зовнішнім виглядом. Друга категорія топок для каміна встановлюється як додаткове джерело обігріву будинку. І нарешті, до третьої категорії можна віднести топки для каміна, які здатні опалити приміщення площею до 200 квадратних метрів. Саме до цієї категорії і належать вбудовані чавунні камінні топки SEGUIN.


    Додаткові можливості камінних топок

    Додаткові можливості значно полегшують експлуатацію цього обладнання, а серед найпопулярніших можна виокремити:
    1. Систему самоочищення скла.
    2. Функцію подачі й регулювання повітря.
    3. Газогенерацію.
    4. Наявність варильної поверхні.
    При покупці топки для каміна дехто робить велику помилку - спочатку будують сам камін, а потім вже за його розміром підбирають топку. Робити потрібно якраз навпаки - спочатку купувати топку для каміна і тільки після цього починати монтаж самого каміна, який за розмірами ідеальний для купленої топки.
    Ще одне відмінне доповнення - це наявність водяного контуру у топки. Температура, яка тримається в каміні, дозволяє без зусиль нагріти теплоносій, в нашому випадку воду, до потрібної температури, а це дозволяє одночасно опалювати і сусідні кімнати, які можуть бути як на цьому поверсі, так і на поверсі вище або нижче.
   

    Вимоги до камінних топок

    Камінні топки - це деталі опалювальної системи, до вибору яких потрібно підходити з великою відповідальністю. Тому при покупці необхідно звернути особливу увагу не тільки на тип топки, але і на її якість. Найкраще купувати топки від відомих виробників, які чудово зарекомендували себе на ринку, а це такі фірми, як Nordpeis, DovrePiazzettaKratki.
    Перед покупкою поверхню топки потрібно перевірити на наявність будь-яких дефектів, і нехай це буде всього лише пара задирок на металі, вони будуть надалі суттєво впливати на роботу обладнання. Та й монтаж такого виробу буде не таким простим, як може здатися на перший погляд.
Огляд полум'я - це те, що бажає отримати кожен покупець, тому варто купувати тільки ті топки, які мають скло у дверцятах. При цьому сьогодні багато виробників пропонують своїм клієнтам топки, в яких за вогнем можна спостерігати не тільки з однією, але з двох і навіть з трьох сторін, що особливо актуально для острівного або центрального каміна Bordelet, який розміщений практично посередині кімнати.
    При покупці потрібно звернути увагу і на дверцята топки, тим більше, що сьогодні вони можуть бути найрізноманітнішими:
    1. Одинарні скляні двері, які відчиняються вбік.
    2. Звичайні двері.
    3. Одні скляні бічні двері.
    4. Двосторонні двері, які відчиняються в різні боки.
    5. Бічні двері, які забезпечують огляд полум'я тільки спереду.
    6. Двері, що піднімаються вгору і при цьому забезпечують двосторонній огляд.
    Зручність експлуатації і герметичність камери - ось ще важливі складові гарної чавунної камінної топки. Ще недавно багато господарів камінів скаржилися на те, що при підкиданні дров в топку в приміщення потрапляли клуби диму, що було не дуже приємно. Але сьогодні ця проблема повністю вирішена. Кожна поважна компанія з виробництва топок встановлює на них захисний механізм, який не дозволить відкрити двері топки, . Тільки після того, як заслонка відкрита, механізм спрацює і двері відчиняться. При цьому в кімнату практично не потрапляє дим від каміна. І, звичайно, з часом герметичність камінної топки не повинна порушуватися, а досягти цього можна тільки в тому випадку, якщо цей елемент опалювальної системи буде виконаний з високоякісного чавуну.
    Якщо приміщення необхідно опалювати протягом усієї доби, то тут ідеальним варіантом можна назвати менш потужні чавунні топки. Якщо ж говорити про бюджетний варіант, то тут можна вибирати сталеві топки, які виготовляються з легованої сталі, проте всі додаткові елементи, а це колосники, відбійники і розсікачі полум'я відливають з чавуну. Однак опалювати приміщення з такою топкою протягом усієї доби не вийде, якщо топка немає шамоту.
    Ознайомитися з асортиментом камінних топок всіх найвідоміших брендів ви можете на нашому сайті в розділі каталогу продукції камінні топки. Всі моделі камінних топок представлені з фото і детальним описом технічних характеристик.

Трубы из нержавеющей стали с термоизоляцией

Комментарии
Пока нет комментариев
Написать комментарий
Имя*
Email
Введите комментарий*
27 + ? = 36
Введите капчу*
Рекомендуемые товары