news

Чи варто обрати автономну піч Koza замість традиційного каміна?

post_border
04.09.2018

 

 

Замість традиційного каміна, теплообмінником якого є чи повітря чи з водним контуром, варто подумати про дещо інше рішення. Це збірка самостійної печі типу Koza. Цей тип пристрою не тільки ефективно підтримує домашнє опалення, але завдяки широкому діапазону доступних моделей - як сучасної, так і традиційної стилістики - він ідеально відповідає характеру будь-якого типу інтер'єру.

 


Koza - самостійна піч все більше і більше популярна.

 

Незалежні печі цього типу ми все частіше і частіше бачимо у сучасній версії. Це зовсім не означає, що стилізовані, ретро-моделі ще не знайшли своїх прихильників. Це тому, що в даний час вони відрізняються від прийнятих стереотипів неефективних пристроїв, а також конструкцій та обробки, які ринок надає нам зовсім іншим виглядом, ніж ті, до яких ми звикли. Сучасніі печі ніяк не нагадують старомодний апарат, вироблений давно. Сьогодні печі Koza - елегантні, вишукані, успішно нагрівають приміщення, в якому знаходяться і суміжні кімнати.

 

 

Де найкраще встановити піч Koza?

 

Самовільна піч, на противагу стандартним вставкам для камінів, не вимагає додаткового будівництва, що означає зниження витрат на встановлення. Після підключення до димоходу вона майже відразу готова до роботи. Ці пристрої зазвичай невеликі за розмірами, тому ми можемо розмістити їх в будь-якому місці, не побоюючись значного навантаження на підлогу. Місце розташування обумовлено лише можливістю підключення до димоходу або вихлопної труби, що проходить через стіну.

Завдяки цьому та широкому діапазону доступних моделей автономні плити все частіше встановлюються не тільки в будинках відпочинку, а й у сучасних промислових приміщеннях, офісах або приватних будинках з класичним або модерністським стилем. Крім того, у більшості печей тепер є засклені двері, через які вони забезпечують прекрасний вигляд палаючої деревини. Вікна можуть бути плоскими або закругленими, гладкими або з мантінами. Також є моделі зі скляними панелями, які дають можливість спостерігати за вогнем з двох сторін. Останні моделі на поворотній ніжці, яка може повертатися на кут до 360 градусів - ідеальний вибір від компанії Kratki , також доступні у версії з об'ємистим бічними панелями печі.

 


З яких матеріалів виготовлені печі Koza?

 

Матеріал, який використовується для виготовлення безперервних печей, звичайно є чавун або сталь. Чавунні печі тримають тепло, але часто їхній стиль оцінюється як не дуже сучасний, більше в стилі ретро. Сталеві кози прості та сучасні. Вони швидко нагріваються, і для підтримки властивостей, подібних до чавунних, їх камера згоряння обробляється акумулюючими та ізолюючими матеріалами (наприклад, Acumotte).

Koza, виготовлена з комбінації обох матеріалів, також доступні на ринку. Завдяки цьому ці пристрої зберігають властивості чавунних печей, тобто вони сильно накопичують і віддають тепло, а сталевий корпус забезпечує їх унікальний дизайн.

 

Піч Koza, завдяки простим та елегантним формам, вписується в сучасні інтер'єри, але в той же час вона знайде своє місце в приміщенні стилізованому у ретро. Широкий вибір автономних печей Koza можна розглянути на сайті онлайн - магазину камінів та печей https://kamin.cn.ua/

Комментарии
Пока нет комментариев
Написать комментарий
Имя*
Email
Введите комментарий*
44 + ? = 46
Введите капчу*
Рекомендуемые товары