Faber

Сортировать по:
Фильтр по товарам
Faber BUZZ
Faber BUZZ
36 698 UAH
Газовий камін Faber BUZZ Сталь Кортен
Газовий камін Faber BUZZ Сталь Кортен
44 161 UAH
Faber MOOD COR-TEN steel
Faber MOOD COR-TEN steel
49 080 UAH
Faber MOOD тунель
Faber MOOD тунель
51 987 UAH
Вуличний камін Faber TUBE
Вуличний камін Faber TUBE
51 875 UAH

Бренд  Faber

Бренд Faber належить Glen Dimplex Consumer Appliances Europe, великому міжнародному виробнику газових та електричних камінів і дерев'яних печей. Компанія є частиною ірландської фірми Glen Dimplex Group. Це найбільший у світі виробник електричних камінів та плит і один з найбільших постачальників дрібної побутової техніки. На даний час у компанії працює близько 10 000 чоловік, які виробляють щорічні продажі на суму понад 2 млрд. євро. Відділення Glen Dimplex Consumer Appliances Europe знаходиться в м. Херенвен (Нідерланди), звідси відбуваються поставки продукції на європейський ринок.

Перший фундамент для майбутнього каміна компанії Faber було зведено ще у січні 1844 році. Тоді Ян Джеррітс Фабер відкрив ковальський магазин, який став основою для нинішнього асортименту камінів та печей. З того часу багато поколінь виросло разом з першими газовими плитами Faber, особливо в 1960-х роках, коли в Нідерландах відбулося підключення до газової мережі. Відтоді компанія не зупиняється на досягнутому та розробляє безліч нових продуктів і технологій. Їй належить кілька запатентованих  унікальних винаходів, які в даний час представлені на міжнародному ринку як стандарт якості.

Зокрема, бренд пропонує заощаджувати на газі за допомогою програми Faber ITC. Це інноваційне рішення для газових приладів компанії, яке має величезний успіх, з ним можна досягти економії від споживання газу на 70%. Детально розроблений додаток дозволяє просто і зручно використовувати газові пристрої Faber зі смартфона чи планшета. ІТЦ контролює прилад, а також надає інформацію про споживання газу, кількість годин роботи, кімнатну температуру, час, коли потрібне технічне обслуговування та багато іншого. Дистанційне керування, розроблене спеціально для ITC, поєднує в собі передові технології та сучасний дизайн із простотою використання.

Сьогодні Faber – це відоме ім'я у сфері газових камінів та електричних печей, які стають вірними помічниками на робочому місці чи у приватному будинку. Опалювальні прилади компанії виробляють велику кількість тепла, а скляні фасади моделей є надзвичайно енергоефективними. Серед широкого асортименту продукції бренду можна знайти камін або піч для будь-якого середовища проживання. Вони дозволять затишно проводити час із сім'єю, друзями та один з одним і отримувати спільне задоволення від життя.