GASPOL

Сортировать по:
Фильтр по товарам
Вуличний обігрівач газовий INFERNO
Вуличний обігрівач газовий INFERNO
14 758 UAH
Вуличний обігрівач газовий Вогняна вежа LED
Вуличний обігрівач газовий Вогняна вежа LED
14 143 UAH

 

Бренд GASPOL

У 1991 році представники компанії Wireless Venting разом з голландською фірмою SHV (Steenkolen Handels-Vereeniging), розташованою в Утрехті, створили компанію GASPOL. Основу нової компанії на 50% складали 7 компаній, що належали до Державного казначейства та муніципалітетів, інша частина капіталу належала SHV. Компанія SHV, яка існує з 1896 року, була тоді світовим лідером у сфері продажу рідкого газу. Вона відкрила безліч можливостей для GASPOL, у тому числі – впровадження стандартів якості та безпеки продукції, обслуговування клієнтів та охорона навколишнього середовища.

Рік за роком бренд GASPOL розвивався і досягав нових вершин. Зокрема, у 1993 році компанія встановила одну з перших автозаправних станцій у Польщі. У 1994 році – запустила перший професійний земельний термінал для перекачування газу. У 2000 році нею було впроваджено перші в Польщі телеметричні рішення. А у 2009 – систему газоповітряного кондиціонування та опалення, що працює на рідкому газі (GHP). У 2013 році відбувся запуск першого польського заводу з виробництва рідкого газу. А з 2014 року компанія стає багатоенергетичною та розширює виробництво продуктів, зокрема для мережі природного газу та електроенергії.

На сьогодні GASPOL є лідером на ринку рідкого газу в Польщі. Продукти та послуги компанії підвищують якість життя клієнтів, забезпечують безперервність бізнесу, підтримують прогрес і сприяють захисту навколишнього середовища та поліпшенню якості повітря. Фірма володіє сучасною інфраструктурою: два перевантажувальні термінали, сім заводів з розливу рідкого газу та флот спеціалізованих цистерн для транспортування зрідженого газу. У компанії є велика мережа дилерів, дистриб'юторських баз і понад двадцять тисяч точок продажу по всій Польщі.

GASPOL забезпечує сучасні та ефективні енергетичні рішення, до яких належать:

- рідкий газ (газові балони, газові мережі, оптові склади, автогаз);

- зріджений природний газ;

- природний газ;

- газові суміші без запаху, наприклад, для виробництва аерозолів;

- електроенергія;

- відновлювана енергія: фотоелектричні, теплові насоси з наземним джерелом;

- опалювальні прилади: газові котли, повітряні насоси для центрального опалення, газові грилі, опалювальні парасольки, нагрівачі та багато іншого.

Також бренд допомагає людям змінювати джерела енергії на екологічно чисті. Соціальні інтереси та охорона навколишнього середовища є невід'ємною частиною стратегії управління компанії.