Italkero

Сортировать по:
Фильтр по товарам
 Вуличний газовий обігрівач DOLCE VITA
Вуличний газовий обігрівач DOLCE VITA
2 114 EUR
Вуличний газовий обігрівач FALO EVO нержавіюча сталь
Вуличний газовий обігрівач FALO EVO нержавіюча сталь
1 200 EUR
Вуличний газовий обігрівач FALO EVO сталь
Вуличний газовий обігрівач FALO EVO сталь
1 240 EUR

Italkero

Italkero – лідер з виробництва газового обладнання побутового призначення в світі. Ось уже понад 30 років Italkero виробляє газове обладнання найвищої якості, впроваджуючи нові технології та вдосконалюючи модельний ряд, як з технічної, так і з естетичної точки зору. Експорт продукції Italkero здійснюється в багато країн світу, включаючи країни Африки і Близького Сходу, а розробники компанії щороку дивують споживачів витонченим luxury-дизайном оновленої лінійки своєї продукції і технічними інноваціями, втіленими в своїх новітніх моделях газової техніки. Інженери і дизайнери бренду не просто прагнуть, а створюють інноваційні продукти, що не мають аналогів у світі.

Маючи власну фабрику, розміщену в м. Модена в Італії, компанія Italkero з 70-х років виробляє широкий модельний ряд газового обладнання для найрізноманітніших потреб. Сюди належать газові конвектори, преміальні газові вуличні обігрівачі, газові каміни, системи газового опалення для виробничих приміщень, аксесуари і багато іншого. Все обладнання та комплектуючі виробляються безпосередньо в Італії, що підтверджено сертифікатом походження EUR1. Пріоритети, на які компанія робить акцент у своєму виробництві, – це якість, безпека, низьке ресурсоспоживання, увага до навколишнього середовища, гнучкість установки і сучасний та інноваційний дизайн.

На сьогодні обігрівачі компанії Italkero, без перебільшення, є найефективнішими з усіх існуючих на ринку. Зокрема, Italkero є лідером у виробництві мобільних інфрачервоних вуличних газових обігрівачів факельного типу. Вони генерують інфрачервоні теплові промені в кілька разів сильніше, ніж всі існуючі аналоги. Газові конвектори від компанії Italkero – це спеціальні газові обігрівачі конвективного типу, що працюють на магістральному природному газі, або на зрідженій пропан-бутанової суміші від газового резервуара.

До продукції компанії входить і лінійка товарів Italkero Casa, яка  включає широкий асортимент газових обігрівачів, Italkero Industrial пропонує опалення для будь-яких промислових потреб, а напрямок Ново – стильні сучасні каміни та розкішні меблі для відпочинку.

 Будучи першовідкривачами і винахідниками багатьох інноваційних продуктів, компанія Italkero завжди прагне дати своїм клієнтам більше, ніж вони очікують, тому, обираючи продукцію відомого італійського бренду, ви робите правильний вибір!