Italkero

Сортировать по:
Фильтр по товарам
 Вуличний газовий обігрівач DOLCE VITA
Вуличний газовий обігрівач DOLCE VITA
59 086 UAH
Вуличний газовий обігрівач FALO EVO нержавіюча сталь
Вуличний газовий обігрівач FALO EVO нержавіюча сталь
33 540 UAH
Вуличний газовий обігрівач FALO EVO сталь
Вуличний газовий обігрівач FALO EVO сталь
34 658 UAH

Italkero

Italkero – лідер з виробництва газового обладнання побутового призначення в світі. Ось уже понад 30 років Italkero виробляє газове обладнання найвищої якості, впроваджуючи нові технології та вдосконалюючи модельний ряд, як з технічної, так і з естетичної точки зору. Експорт продукції Italkero здійснюється в багато країн світу, включаючи країни Африки і Близького Сходу, а розробники компанії щороку дивують споживачів витонченим luxury-дизайном оновленої лінійки своєї продукції і технічними інноваціями, втіленими в своїх новітніх моделях газової техніки. Інженери і дизайнери бренду не просто прагнуть, а створюють інноваційні продукти, що не мають аналогів у світі.

Маючи власну фабрику, розміщену в м. Модена в Італії, компанія Italkero з 70-х років виробляє широкий модельний ряд газового обладнання для найрізноманітніших потреб. Сюди належать газові конвектори, преміальні газові вуличні обігрівачі, газові каміни, системи газового опалення для виробничих приміщень, аксесуари і багато іншого. Все обладнання та комплектуючі виробляються безпосередньо в Італії, що підтверджено сертифікатом походження EUR1. Пріоритети, на які компанія робить акцент у своєму виробництві, – це якість, безпека, низьке ресурсоспоживання, увага до навколишнього середовища, гнучкість установки і сучасний та інноваційний дизайн.

На сьогодні обігрівачі компанії Italkero, без перебільшення, є найефективнішими з усіх існуючих на ринку. Зокрема, Italkero є лідером у виробництві мобільних інфрачервоних вуличних газових обігрівачів факельного типу. Вони генерують інфрачервоні теплові промені в кілька разів сильніше, ніж всі існуючі аналоги. Газові конвектори від компанії Italkero – це спеціальні газові обігрівачі конвективного типу, що працюють на магістральному природному газі, або на зрідженій пропан-бутанової суміші від газового резервуара.

До продукції компанії входить і лінійка товарів Italkero Casa, яка  включає широкий асортимент газових обігрівачів, Italkero Industrial пропонує опалення для будь-яких промислових потреб, а напрямок Ново – стильні сучасні каміни та розкішні меблі для відпочинку.

 Будучи першовідкривачами і винахідниками багатьох інноваційних продуктів, компанія Italkero завжди прагне дати своїм клієнтам більше, ніж вони очікують, тому, обираючи продукцію відомого італійського бренду, ви робите правильний вибір!