Піч камін Kratki KOZA для обігріву Вашої оселі.

Категорії

Піч Koza допоможе створити теплу та затишну атмосферу у будь-якому помешканні. Чудово підходить для опалення невеликих котеджів, дач і кафе.

 

Яка різниця між піччю Koza і каміном?

 

Основна відмінність полягає у тому, що при встановленні печі відбуватиметься значно менше будівельних робіт, ніж при монтуванні каміну, немає потреби у зміцненні фундаменту. Крім того, піч Koza займає зазвичай менше місця, ніж камін.

 

Однією з переваг є також те, що Ви можете легко позбутися її, коли у цьому буде потреба. Якщо виникне необхідність змінити розташування печі, це не буде проблемою, якщо у будівлі є декілька доступних димохідних каналів.

 

Koza може стати хорошим доповненням до основного опалення взимку коли температура вимагає виробляти більше тепла у кімнаті. А на початку осені ця піч може самостійно нагрівати окрему кімнату чи службове приміщення.

 

Як правильно обрати модель печі Koza?

 

Для того, щоб приміщення добре обігрівалося важливо обрати модель, яка відповідатиме певним параметрам. По-перше, особлива увага приділяється тепловій потужності моделі. 1 кВт потужності печі достатньо, щоб обігріти кімнату розміром 10-12 м2 площі кімнати 2, 5 м.

 

По-друге, час згоряння пального. Найкраще, щоб час горіння не перевищував 1, 5 год на повній печі. Піч Koza має бути важка, так як чим легша піч, тим більше втрати тепла.

 

До якого інтер'єру підходитиме піч Koza?

 

Піч є не лише джерелом тепла, але й декоративним доповненням. Підходить до будь-якого інтер'єру. Вона може бути встановлена як у кімнаті, що оформлена у старовинному стилі, так і у сучасній. Чудово виглядає у гостьовій кімнаті. Важливе значення у зовнішньому вигляді і стилістиці печі відіграє матеріал, з якої вона виготовлена.

 

Koza, виготовлена із чавуну, зазвичай виглядає дуже елегантно, має закінчення із декоративними візерунками. Чавун більш екологічний, довговічний і, найголовніше, теплоефективний. Базові моделі зазвичай забезпечені спеціальним важелем-заслінкою, за допомогою якого можна вручну регулювати повітряний потік. Багато моделей обладнані вбудованим термостатом. Він автоматично регулює температуру.

 

Сталева Koza ідеально підійде до сучасного інтер'єру. Вона має зазвичай просту циліндричну форму. Виготовлена зі сталі, вкрита термостійкою фарбою. Під час горіння не виділяє шкідливих речовин, відноситься до екологічно чистих джерел опалення.

 

Піч Koza представлена на ринку у багатьох тонах, в тому числі: коричневому, фіолетовому, кремовому, зеленому, сірому. Зовнішній вигляд, легкість монтажу та доступність у ціні роблять вибір печі Koza практично ідеальним варіантом для дачі, заміського будинку чи окремих приміщень. Вони не лише обігріють будівлю, але й створять неповторне відчуття комфорту та домашнього затишку.

 

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Введіть коментар*
Ім'я*
Email
Рекомендовані товари
33 866,00   грн
32 144,00   грн
0,00   грн
41 820,00   грн
22 591,00   грн
21 443,00   грн
0,00   грн
34 030,00   грн
Сталева піч-камін Kratki KOZA PROTON
0,00   грн
56 170,00   грн
Чавунна піч-камін Kratki KOZA K8 тунель
0,00   грн
40 672,00   грн