Політика конфіденційності

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

·          1.1. Використання Користувачем сайту означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

·         1.2. У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності, Користувач повинен припинити використання сайту.

·          1.3. Ця Політика конфіденційності застосовується лише до цього сайту. Адміністрація сайту не контролює та не несе відповідальності за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти за посиланнями, доступними на сайті.

·         1.4. Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, які надає Користувач сайту.

2. ПРЕДМЕТ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

·          2.1. Ця Політика конфіденційності встановлює зобов'язання Адміністрації сайту щодо нерозголошення та забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних даних, які Користувач надає на запит Адміністрації сайту.

·          2.2. Персональні дані, дозволені для обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення реєстраційної форми на сайті.

3. ЦІЛІ ЗБОРУ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ КОРИСТУВАЧА

·          3.1. Персональні дані Користувача Адміністрація сайту може використовуватись з метою:

·          3.1.1. Ідентифікація Користувача для оформлення замовлення.

·         3.1.2. Надання Користувачеві доступу до персоналізованих ресурсів Сайту.

·          3.1.3. Встановлення з Користувачем зворотного зв'язку, включаючи направлення повідомлень, запитів щодо використання Сайту, надання послуг, обробка запитів та заявок від Користувача.

·          3.1.4. Визначення місця знаходження Користувача для забезпечення безпеки, запобігання шахрайству.

·          3.1.5. Підтвердження достовірності та повноти персональних даних, наданих Користувачем.

·          3.1.6. Повідомлення Користувача Сайту про стан Замовлення.

·          3.1.7. Надання Користувачеві ефективної клієнтської та технічної підтримки у разі виникнення проблем, пов'язаних з використанням Сайту.

·          3.1.8. Надання Користувачеві з його згоди, оновлень продукції, спеціальних пропозицій, інформації про ціни, розсилки новин та інших відомостей від імені сайту або від імені партнерів сайту.

·          3.1.9. Здійснення рекламної діяльності за згодою Користувача.

·          3.1.10. Надання доступу Користувачеві на сайти або сервіси партнерів з метою отримання продуктів, оновлень та послуг.

4. ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН

·          4.1. Користувач зобов'язаний:

·          4.1.1. Надати інформацію про персональні дані, необхідні для користування Сайтом.

·          4.1.2. Оновити, доповнити надану інформацію про персональні дані у разі зміни даної інформації.

·          4.2. Адміністрація сайту зобов'язана:

·          4.2.1. Використовувати отриману інформацію виключно для цілей, зазначених у п. 3 цієї Політики конфіденційності.

·          4.2.2. Забезпечити зберігання конфіденційної інформації в таємниці, не розголошувати без попереднього письмового дозволу Користувача, а також не здійснювати продаж, обмін, опублікування або розголошення іншими можливими способами переданих персональних даних Користувача.

·          4.2.3. Вживати запобіжних заходів для захисту конфіденційності персональних даних Користувача згідно з порядком, який зазвичай використовується для захисту такого роду інформації в існуючому діловому обороті.

·          4.2.4. Здійснити блокування персональних даних, що належать до відповідного Користувача, з моменту звернення або запиту Користувача або його законного представника або уповноваженого органу захисту прав суб'єктів персональних даних на період перевірки, у разі виявлення недостовірних персональних даних або неправомірних дій.

5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

·          5.1. Адміністрація сайту, яка не виконала своїх зобов'язань, несе відповідальність за збитки, зазнані Користувачем у зв'язку з неправомірним використанням персональних даних відповідно до законодавства України.

·          5.2. У разі втрати або розголошення Конфіденційної інформації Адміністрація сайту не несе відповідальності, якщо ця конфіденційна інформація:

·          5.2.1. Стала громадським надбанням до її втрати чи розголошення.

·          5.2.2. Була отримана від третьої сторони до її отримання Адміністрацією сайту.

·         5.2.3. Була розголошена за згодою Користувача.

6. Вирішення суперечок

·          6.1. До звернення до суду з позовом щодо спорів, що виникають із відносин між Користувачем сайту та Адміністрацією сайту, обов'язковим є пред'явлення претензії (письмової пропозиції щодо добровільного врегулювання спору).

·          6.2. Одержувач претензії протягом 30 календарних днів з дня отримання претензії письмово повідомляє заявника претензії про результати розгляду претензії.

·       6.3. При недосягненні угоди спір буде передано на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

·          6.4. До цієї Політики конфіденційності та відносин між Користувачем та Адміністрацією сайту застосовується чинне законодавство України.

7. ДОДАТКОВІ УМОВИ

·          7.1. Адміністрація сайту має право вносити зміни до цієї Політики конфіденційності без згоди Користувача.

·          7.2. Нова Політика конфіденційності набирає чинності з моменту її розміщення на Сайті інтернет-магазину, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики

Новини освіти Підписатися на розсилку Політика конфіденційності·