Сучасна кахельна піч, дарує тепло та прикрашаютє інтер'єр.

Категорії

Існує думка, що кахельні печі є найбільш стародавнім способом обігріву житла, якщо не брати до уваги древніх відкритих вогнищ. Традиція кахельного пічного опалення налічує 600 років. Слово kachel в німецькій мові означає пічну керамічну плитку. Кахельні печі - той рідкісний випадок, коли опалювальний пристрій отримало назву від облицювального матеріалу. Сталося це швидше за все тому, що кахельна «сорочка» в даному випадку визначає важливі теплофізичні характеристики пристрою. Такі печі тепер все частіше зустрічаються в будинках. І не тільки ті, що оформлені в прованському або сільському стилі. У сучасних умовах також з'являються сучасні моделі кахельних печей.

Сучасні кахельні печі служать втіленням не тільки старовинних традицій, а й новітніх опалювальних технологій.Вони є екологічно безпечними. Серед сучасних кахельних печей є не тільки такі, що топляться дровами або вугіллям, а й ті, що функціонують від спалювання газу або рідкого палива і навіть від електрики (водопостачальних кахельні печі).

 

 


Особливості конструкції кахельної печі.

 


Конструкції кахельних печей можна розділити на дві групи за ознакою співвідношення конвективного і променистого тепла. В роботі печей так званого калориферного типу важливу роль відіграє конвективний спосіб обігріву, при якому повітря надходить знизу печі в канали між топковою частиною і керамічним облицюванням через спеціальні отвори, а потім, нагрівшись, виходить в приміщення також через отвори в кахлі, але вже у верхній частині.


В роботі печей теплонакопичувального типу більший упор робиться на променисте тепло. Піч спочатку накопичує жар від полум'я і димооборотів в топковій частині, а потім починається процес віддачі тепла, який в даному випадку триває значно довше. Примітно, що поділ це досить умовно, тому що кахельна облицювання печей калориферного типу теж є хорошим теплонакопичувальним елементом, а в печах теплонакопичувального типу (в більшості) також присутні повітряні канали для конвекції. Але відмінності все-таки є. Калориферні печі починають давати тепло вже через 15 хвилин після початку розпалювання. Теплонакопичувальним пристроям для цього потрібно не менше 40 хвилин, і триває тепловіддача при цьому, як уже сказано, значно довше (у деяких моделей - до 36 годин). ККД печей теплонакопичувального типу досягає 90% - найвищий показник у ряді дров'яних опалювальних пристроїв.

 

Кахельна піч чудове дизайнерське доповнення до інтер'єру.

 

В даний час кахельні печі та каміни в кахельній плитці розміщуються в кухні та їдальні, щоб створювати затишну та чарівну атмосферу, а також у вітальнях або спальних кімнатах, що дають унікальний характер. Сучасні пристрої цього типу відповідають як класичним, так і сільським інтер'єрам. Глибоко прикрашена, матова або мерехтлива плитка в кольорі зеленого, кремового або коричневого кольорів може бути оригінальною особливістю будь-якої кімнати.


Не тільки плитка може бути прикрасою кахельної печі. Якщо вона є простою, навіть, у єдиному кольорі, то єдиною прикрасою печі можу стати дверцята. Вони можуть бути напівкруглими, без зайвих прикрас, виготовлені з чавуну. Є також ажурні двері з декоративними "люками", через які Ви можете побачити полум'я. У сучасних кахельних печах двері можна відкривати з використанням пульта дистанційного керування.

 

Лист під піччю, що захищає підлогу від попелу і пошкодження підлоги, також є самою декорацією. Він може бути, наприклад, стилізований на аркуші старого срібла, міді, золота або - у сучасній версії - він може бути чорним, блискучим.


Якщо Ви вирішили купити в Україні кахельний камін для дачі або будинку, вибирайте вироби відомих виробників з хорошою репутацією. Тільки тоді Ви можете бути впевнені в їх надійності, довговічності і ефективності. На сайті онлайн - магазину камінів https://kamin.cn.ua/ Ви можете вибрати та замовити якісну кахельну піч, яка підійде до будь-якого інтер'єру у різній кольоровій гаммі.

( 0 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Введіть коментар*
Ім'я*
Email