Faber

Сортувати по:
Обігрівач Faber TUBE
0,00   грн
78 880,00   грн
Обігрівач Faber MOOD
0,00   грн
79 050,00   грн
Обігрівач Faber BUZZ
0,00   грн
67 150,00   грн

Бренд Faber, перший фундамент для майбутнього каміна компанії Faber було зведено ще в 1844 році. Тоді Ян Джеррітс Фабер відкрив ковальський магазин, який став основою для нинішнього асортименту камінів та печей. З того часу багато поколінь виросло разом із першими газовими плитами Faber, особливо у 1960-х роках, коли у Нідерландах відбулося підключення до газової мережі. Відтоді компанія не зупиняється на досягнутому та розробляє безліч нових продуктів та технологій. Їй належить кілька запатентованих унікальних винаходів, які в даний час представлені на міжнародному ринку як стандарт якості.

Зокрема бренд пропонує заощаджувати на газі за допомогою програми Faber ITC. Це інноваційне рішення для газових приладів компанії, яке має величезний успіх, з ним можна досягти економії від споживання газу на 70%. Детально розроблений додаток дозволяє просто та зручно використовувати газові пристрої Faber зі смартфона чи планшета. ІТЦ контролює прилад, а також надає інформацію про споживання газу, кількість годин роботи, кімнатну температуру, годину, коли потрібне технічне обслуговування та багато іншого. Дистанційне керування, розроблене спеціально для ITC, поєднує в собі передові технології та сучасний дизайн із простотою використання.

Сьогодні Faber – це відоме ім'я у сфері газових камінів та електричних печей, які стають вірними помічниками на робочому місці чи в приватному будинку. Опалювальні прилади компанії виробляють велику кількість тепла, а скляні фасади моделей є надзвичайно енергоефективними. Серед широкого асортименту продукції бренду можна знайти камін або піч для будь-якого середовища проживання. Вони дозволять затишно проводити час із сім'єю, друзями та один з одним і отримувати спільне задоволення від життя.